ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

21.04.2015

Efektywność pracy - Spójrz na swoje ostatnie 5 lat - Zadaj sobie kilka trudnych pytań

Efektywność pracy - Spójrz na swoje ostatnie 5 lat - Zadaj sobie kilka trudnych pytań
Źródło zdjęcia
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym czy jesteś zadowolony z efektywności swojej pracy na przestrzeni ostatnich 5 lat?

Odpowiedz sobie na to pytanie przede wszystkim bardzo szczerze i powiedz czy mógłbyś zrobić jeszcze więcej niż dotychczas robiłeś. Każdy z nas ma w życiu jakieś cele, marzenia do których powoli dąży. Niestety dla znaczniej większości będzie to brak dotarcia do upragnionej mety, a wszystko przez nieumiejętne spożytkowane naszego cennego czasu.
Wystarczy spojrzeć trzeźwo na swój plan dnia bądź po prostu na to co robimy. Ile czasu poświęcamy na nic nie robienie, ile czasu po prostu trwonimy na robienie "głupot" lub rzeczy które nie przynoszą nam żadnych korzyści? To rak naszej mobilizacji.
Praca to nie tylko zawód jaki wykonujemy, ale również to co robimy w naszych 4 ścianach. Czy rozwijamy się w danej dziedzinie? Czy chcemy być w niej lepsi? Czy robimy coś ponad to co musimy? Zastanów się.

Jak widzisz siebie za kolejnych 5 lat? 


Na to pytanie zapewne wielu z Was będzie chciało uniknąć odpowiedzi. Niestety, ale jeżeli chcemy odnieść jakikolwiek sukces w życiu musimy realizować swój plan. Należy zadać pytanie czy zrobiliśmy wystarczająco dużo, aby znaleźć się w miejscu do którego świadomie bądź nie dążymy.
Jeżeli jesteśmy niezadowoleni z efektywności naszej pracy na przestrzeni ostatnich 5 lat to należy po prostu zwiększyć jej efektywność. Robić więcej niż dotychczas, bądź zacząć robić coś nowego.

Czy tylko marzymy? 

"Marzenia ściętej głowy" - Milionowe zarobki, bycie rentierem, podróżowanie po całym świecie, powodzenie u płci przeciwnej, super drogi samochód itd. Zapewne nie jedna osoba spotkała się z tym powodzeniem, odnośnie swoich marzeń, bądź wyżej wymienionych tych najczęściej "podstawowych" u większości ludzi.
Do marzeń trzeba dążyć, powoli spełniać je, a żeby to osiągnąć trzeba cierpliwie na nie pracować. Nasz tok myślenia to fundament każdej idei, każdego marzenia które jesteśmy w stanie osiągnąć.

Dążenie do celu i cierpliwość - Gwarancją sukcesu 


Przykład ludzi sukcesu, pozytywnie medialnych, sportowców, filantropów itd. to świetny przykład i wskazówka dla nas którą drogę w życiu należy wybrać, aby osiągnąć wymarzony sukces. Przemyśl to wszystko gdzie chcesz być za kolejnych 5 lat!

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz