ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

30.04.2015

Inwestycja na 10 letnią przyszłość - Piłka nożna - Do gry wchodzą coraz mocniej Amerykanie, Chiny, Katar

Inwestycja na 10 letnią przyszłość - Piłka nożna - Do gry wchodzą coraz mocniej Amerykanie, Chiny, Katar
Źródło zdjęcia
Z roku na rok Amerykanie, Chiny i Katar coraz mocniej wchodzą na rynek piłki nożnej. Ogólnie inwestycja w piłkę nożna jest kompletnie globalna. W roku 1994 mieliśmy turniej w Stanach Zjednoczonych, w 2002 Korea/Japonia czyli rynek azjatycki, w 2010 po raz pierwszy w historii kraj z Afryki został organizatorem mundialu - Republika Południowej Afryki (najbogatsze państwo tuż obok Egiptu na kontynencie), mistrzostwa świata z przed roku w Brazylii pobiły wszelkie rekordy oglądalności, teraz czas na wielką bogatą Rosję, a za dekadę przyjdzie czas na Katar czyli Półwysep Arabski pełny pieniędzy szejków. Chiny wydają coraz większe kwoty pieniędzy na transfery gwiazd z najlepszych boisk Europy, to samo robią Amerykanie w swoim Major League Soccer.

Na kontynencie Ameryki Północnej stąpały korki takich piłkarzy Thierry Henry w New York Red Bulls, David Beckham w Los Angeles Galaxy, David Villa w New York City. Natomiast Didier Droga grający aktualnie w Premier League (klub Chelsea Londyn) w chińskim Shanghai Shenhua gdzie spędził jeden sezon. Państwo Środka przeżywa hossę gospodarczą stając się największą gospodarką świata, więc nie powinny nikogo dziwić pieniądze płynące prosto z Chin w dyscyplinę sportu - piłkę nożną która z roku na rok przymierza coraz większe rozmiary globalne.
Petrodolary ze sprzedaży ropy naftowej widać na największych klubach w Europie. Barcelona zrezygnowała po wielu latach z braku loga firmy na koszulkach i teraz za rekordową kwotę piłkarze z Katalonii biegają po zielonej murawie z napisem Qatar Airways. Właścicielem PSG i Manchesteru City są "szejki". W 2022 roku odbędą właśnie Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Katarze.

Czy dojdzie do upadku europejskiej piłki? 


Pieniądze są fundamentem w XXI wieku - Erze kapitalizmu - Amerykanie, Chiny, Katar mogą pogrążyć europejską piłkę nożną. 

Takiego scenariuszu nie można wykluczyć to jest pewne. Jeżeli Europa po raz kolejny pogrąży się w kryzysie, a przeżywamy stagnację gospodarczą w porównaniu z Azją i Półwyspem Arabskim, to sytuacja może się odwrócić, a Stary Kontynent stanie się jedynie obszarem produkującym piłkarskie talenty które będą grać poza Europą.

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz