ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

04.04.2015

W Iraku bomby atomowej nie było, była za to wojna... - Amerykańska propaganda

W Iraku bomby atomowej nie było, była za to wojna... - Amerykańska propaganda
Źródło zdjęcia
Druga wojna w Zatoce Perskiejkonflikt zbrojny, który rozpoczął się 20 marca 2003 między koalicją sił międzynarodowych (głównie USA i Wielkiej Brytanii) a armią Iraku. Po ok. trzech tygodniach walk siły międzynarodowe objęły kontrolę nad większością terytorium Iraku, obalając rząd tworzony przez partię Baas i Saddama Husajna i rozpoczynając okupację tego kraju, trwającą formalnie do 2005 r. Siły międzynarodowe liczyły ok. 250 000 żołnierzy amerykańskich, 45 000 brytyjskich, 2000 australijskich, 180 polskich (ORP "Kontradmirał Xawery Czernicki", grupy GROM i pododdział usuwania skażeń chemicznych z 4 Pułku Chemicznego w Brodnicy). Oprócz tego siły te były wspierane od północy przez ok. 50 000 partyzantów kurdyjskich. Siły międzynarodowe wkroczyły do Iraku od południa, przekraczając granicę od strony Kuwejtu i Zatoki Perskiej.

Zacznijmy od tego, że w tej wojnie zginęło grubo ponad 500 000 ludzi. To więcej niż ofiar w Katyniu (ponad 20 000 polskich oficerów i cywilów) i aktualnym konflikcie na wschodzie Ukrainy.

"Wjazd przez zdjęcia"


Stany Zjednoczone swego czasu dumnie głosiły, że są w posiadaniu bezsprzecznych argumentów sugerujących, że Irak posiada bądź chce uzbroić się w broń masowego rażenia - bombę atomową. Pomijając już fakt, że to właśnie Jankesi jako jedyni w historii świata użyli tej broni podczas II WŚ zrzucając bomby na japońskie miasta - Hiroszimę i Nagasaki.
Dowodem na domniemane "atomy" Saddama Husajna były zdjęcia satelitarne które bezproblemowo możemy znaleźć w internecie. Tylko co nam po nich, skoro są one sfabrykowane bądź po prostu fałszywe?

Prawda jest brutalna - żadnych nuklearnych zarodków nie znaleziono!

A przecież to był główny powód inwazji na Irak. Znaleziono co prawda jakąś tam broń chemiczną, ale o tym wszyscy wiedzieli, była to broń z poprzedniego konfliktu irańsko-irackiego z przed kilkunastu dobrych lat!

Część II... Syria


Ledwo co się zakończyła wojna w Iraku, a tuż obok w pobliskiej Syrii zaczęła się krwawa rzeź, która trwa do dzisiaj i nikt nie ma pomysłu (odwagi?) by ją jakoś zakończyć. Wszystko zaczęło się od Arabskiej Wiosny, gdzie lud zaczął się buntować z wielu powodów. Większość państw Północnej Afryki i Półwyspu Arabskiego stanęła na progu rewolucji.
Wracając do Syrii... Kolejny "dyktator" Baszszara al-Asad (darzy ciepłym stosunkiem Rosję), musi teraz walczyć z amerykańską misją demokratyczno-pokojową. Bilans? Ponad 300 000 ofiar, a kilka milionów obywateli musiało po prostu z kraju uciec przed wojną.

Na terenie dzisiejszej Syrii i Iraku powstało samozwańcze Państwo Islamskie (ISIS) mające na celu (podbój świata?) i wprowadzenie kalifatu. Terroryści z tego terytorium dumnie pokazują całemu światu za pomocą internetu jak to robią masowe egzekucje na ludziach innej wiary, bądź z innymi poglądami. Nabijanie ciał na krzyż, obcinanie głów, podpalanie żywcem, niszczenie zabytków to tylko jedne z wielu brutalnych działań tej organizacji.

Wydawać by się mogło, że komuś po prostu zależy na tym, aby w okół największego na świecie producenta ropy naftowej jakim jest bez wątpienia Arabia Saudyjska trwały konflikty zbrojne, bo już od jakiegoś czasu słyszymy o kolejnej części wojny... tym razem padło na Jemen?

Ewakuowani z Jemenu Polacy już w kraju. Pomogli Rosjanie i Chińczycy


Źródło: Cashandra

3 komentarze:

 1. Podoba mi się w tym blogu to, że nie boisz się podejmować tematów trudnych, pisać to, co myślisz, analizować. Przypomina mi to moje początki na blogspocie, już to z resztą mówiłem nie raz.

  Wracając do tematu:
  Co jak co USA to rzeczywiście 'gwarant' pokoju na świecie, nieprawdaż?

  OdpowiedzUsuń
 2. Irak, dawna Babilonia. Pierwsze co zrobiły wojska "amerykańskie" to splądrowały muzea oraz przejęły źródła informacyjne z Iraku. Amerykańskie dałem w cudzysłowie ponieważ taki naród jak "Amerykanie" nie istnieje i nigdy nie istniał. Został stworzony do siłowego, finansowego oraz kulturowego podbijania świata. Była Babilonia, Rzym, Grecja, są i USA. Taki twór jest przydatny. Amerykanie to Anglicy i ludy pochodne Europy, które osiedliły nieswoje terytorium siłą. Anglicy to pochodne Germanów, a wcześniej byli jeszcze inni i tak to się kręci. Po co się kręci? Żeby podzielić ludzkość: na kontynenty, narody, religie, rasy, a nawet preferencje serialowe (np. ja lubię serial "Lost", a Ty nie i już mamy podział). Po co to wszystko? Szukajcie, dowiadujcie się, otwierajcie umysły. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Woiszscie na You Tube Barack Obama Czyli Cala Prawda O Terroryzmie Wojnie w Iraku I Polakach

  OdpowiedzUsuń