ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

21.05.2015

Im bardziej jesteś znany, tym więcej zarabiasz - To prawda

Im bardziej jesteś znany, tym więcej zarabiasz - To prawda
Źródło zdjęcia

Mówi się, że pieniądze lubią ciszę...


Bo taka jest prawda, ale tylko w dosłownym tego słowa znaczeniu. Spójrzmy prawdzie w oczy, mało kto lubi osoby obnoszące się swoim bogactwem materialnym, marnotrawieniu pieniędzy na jakieś drogie głupoty czy po prostu snobizm w najczystszej postaci czyli kupowanie rzeczy które nie są nam potrzebne, ale mamy olbrzymią chęć pochwalenia się nimi przed innymi osobami.
Pewnie wielu z Was spojrzałoby z politowaniem na osobę która zrobiłaby sobie "selfi" z "hajsem" i była z tego jeszcze bardzo dumna. To budzi uczucie politowania pośród większości ludzi, nie bez powodu w internecie tak często wyśmiewane są i wyszydzane "zdjęcia z komunii", a raczej chęć pochwalenia się przez rodziców jak najdroższymi prezentami które dostał ich syneczek/córeczka od wujków, ciotek i chrzestnych.

Bycie kimś to sława = bogactwo... finansowe również!


Wystarczy rozejrzeć się dookoła i spojrzeć na innych ludzi, ale nie tych zwykłych szarych tak zwanych "Janów Kowalskich" tylko tych z czołówek gazet, telewizji, internetu, tych znanych! W każdej dziedzinie życia począwszy od sportu kończąc na "Youtubowych świrach" czyli tak dziś dobrze znanych bardziej jako performerzy, możemy w nich zobaczyć tak naprawdę ludzi sukcesu mniejszego bądź większego kalibru. Zdecydowana większość z nich ma dość stabilną sytuację finansową, żeby nie powiedzieć "bogaci". Mogą zawsze zacząć udzielać płatnych wywiadów, być reklamą jakiegoś produktu - od tego stają się jeszcze bardziej znani, a ich społeczna wartość tak naprawdę rośnie. Z drugiej strony trzeba znaleźć tą granicę dobrego smaku by nie zacząć irytować innych ludzi swoją "sławą". Przecież dwie strony ma moneta, pamiętajmy o tym!

Papież, Władimir Putin, Andrzej Duda, Sylwester Wardęga, Wojciech Cejrowski, Kuba Wojewódzki, Janusz Korwin-Mikke, Marcin Najman, Mariusz Pudzianowski, Robert Lewandowski itd. - łączy ich fakt, że posiadają swoją "publikę", są znani. Tysiące fanów, podwładnych, wiernych, kibiców, osób które żądają od kogoś emocji, to wszystko pracuje na ich wielki życiowy sukces.
Dziś w erze internetu o rozgłos wydaje się zdecydowanie łatwiej niż kilka lat temu, można szybko dotrzeć do dużego grona odbiorców, ale z drugiej strony "konkurencja nie śpi" i doskonale wie o tym, że musi trafić w kolejną niższe społeczną jeżeli chce osiągnąć sukces w danej dziedzinie oraz ciągle pracować nad sobą, udoskonalać się by jakoś własnego wizerunku była coraz lepsza, perfekcyjna.

Nie czekaj tylko rób swoich "fanów"!

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz