ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

28.05.2015

Odpowiednia dieta - Wyleczy nas i poprawi samopoczucie - Zdrowe odżywianie to podstawa

Odpowiednia dieta - Wyleczy nas i poprawi samopoczucie - Zdrowe odżywianie to podstawa
Źródło zdjęcia
Jeżeli chcesz osiągnąć w życiu sukces musisz zadbać o swoją dietę, by była ona jak najbardziej korzystna dla Twojego organizmu. Wielu z nas ma różne problemy zdrowotne: nadmiar śluzu, wzdęcia, problemy z zatokami, zaparcia, przewlekłe zmęczenie, problemy ze snem, sucha skóra itd. To wszystko można wyleczyć za pomocą odpowiedniej diety.

Oczywiście każdy problem wymaga indywidualnego podejścia, a diety będą się zdecydowanie różniły odmiennością potraw czy produktów w nich zawartych. To nam pomoże poprawić nasze samopoczucie, a jak dobrze wiemy ZDROWIE JEST NAJWAŻNIEJSZE. Należy o nie jak najszybciej zadbać jeżeli coś szwankuje w naszym codziennym funkcjonowaniu.
Zdrowie - jest to największy punkt w piramidzie ludzkich potrzeb. Bez zadbania o tą pozycję numer jeden, nie ma jakiejkolwiek mowy o zajęciu się kolejnymi ludzkimi potrzebami czyli bezpieczeństwem (finansowe, to czy mamy gdzie mieszkać itd.), akceptacji w społeczeństwie (rodzina, przyjaciele, związek partnerski itd.), a na końcu samorealizacji czyli dążenia do sukcesu.

Zadbajmy więc o to co jemy bo nie bez powodu się mówi, że jesteś tym co jesz. Jeżeli odżywiasz się niezdrowo pojawią się problemy, albo nasilą się te które już posiadasz, a wtedy nasze samopoczucie osiągnie niski poziom.
Kondycja psychiczna to główny motor napędowy naszych działań, jeżeli szwankuje nie będziemy w pełni produktywni, będziemy tracić drogocenny czas który moglibyśmy spożytkować zupełnie na coś bardziej konstruktywnego co nam przyniesie korzyść.

Jedzenie to nasze paliwo - silnik auta można zalać ropą z domieszką wody, ale taki samochód zdecydowanie szybciej się popsuje. Wysokooktanowa benzyna to miód dla motoryzacyjnego kunsztu. Podobnie jest z naszym organizmem. Produkty najwyższej jakości, specjalnie zbilansowane, urozmaicone, przyjmowane w odpowiednim czasie podnoszą naszą jakość do maksimum!

Kilka przykładów:

Woda - Źródło życia - Po prostu pijcie wodę! 

Miód - Coś genialnego!

Czosnek - Naturalny antybiotyk!

Herbata z cytryną - Szkodzi czy nie? 


W XXI wieku, gdzie jesteśmy zalewani z każdej strony produktami niższego sortu prosto z rąk korporacyjnych gigantów musimy zacząć dbać o swoją dietę by była ona jak najbardziej zdrowa. Na nasze szczęście świadomość konsumencka z roku na rok rośnie, a moda na zdrową żywność stale wzrasta. Informacji jak jeść by czuć się dobrze jest coraz więcej, dlatego należy z nich jak najszybciej skorzystać.

Smacznego!

Źródło: Cashandra

1 komentarz:

  1. Warto zastanowić się co wkładamy do swojej buzi każdego dnia, w co inwestujemy.

    Każdy kto mówi, że zdrowe odżywianie jest drogie - kłamie.

    OdpowiedzUsuń