ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

27.05.2015

Sevilla wygrywa Ligę Europejską! - Grzegorz Krychowiak strzela bramkę w finale!

Sevilla wygrywa Ligę Europejską! - Grzegorz Krychowiak strzela bramkę w finale!
Źródło zdjęcia
Sevilla Fútbol Clubhiszpański klub piłkarski, grający obecnie w Primera División, mający siedzibę w Sewilli, stolicy Andaluzji.

Liga Europy UEFA – międzynarodowy klubowy turniej piłki nożnej, organizowany przez Unię Europejskich Federacji Piłkarskch, w którym biorą udział zespoły zajmujące czołowe lokaty w narodowych rozgrywkach najwyższego szczebla, z wyłączeniem drużyn biorących udział w Lidze Mistrzów.

Grzegorz Krychowiak (ur. 29 stycznia 1990 w Gryficach) – polski piłkarz, reprezentant Polski, zawodnik hiszpańskiego klubu Sevilla.

Co to był za mecz!

Sevilla FC pokonała 3:2 w finale na Stadionie Narodowym w Warszawie zespół z Ukrainy Dnipro Dniepropietrowsk tym samym broniąc tytuł wywalczony z przed roku! Mecz zapowiadał się niezwykle zacięty, obfitujący w małą ilość bramek, a wszystko przez świetną podstawę defensywy gości zza wschodniej granicy.
Przebieg meczu zaskoczył wszystkich. Już do przerwy kibice w Polsce mogli oglądać, aż 4 bramki! Pierwszą strzelił Kalinic, lecz już w 28 minucie wyrównał reprezentant Polski Grzegorz Krychowiak. Trzy minuty później kolejne trafienie dołożył najlepszy strzelec drużyny z Hiszpanii Bacca, a w 44 minucie po rzucie wolnym piękną bramkę zaliczył Rotan. Stan meczu 2:2!
Po przerwie dopiero w 73 minucie drugą bramkę dołożył ponownie Bacca. Była to ostatnia zwycięska bramka meczu. Mecz był niezwykle ostry, padło aż 7 żółtych kartek, a pod koniec meczu doszło do sensacyjnej przerażającej sytuacji, Matheus zawodnik Dnipro padł na murawę - oficjalnym powodem było zasłabnięcie, a to tylko świadczy jak wiele serca w ten mecz włożyli zawodnicy obu drużyn.

Warto dodać, że od tego sezonu zwycięzca Ligi Europejskiej otrzymuje gwarantowany udział w najbardziej prestiżowych piłkarskich klubowych rozgrywkach Ligi Mistrzów w następnym sezonie. Oznacza to, że w sezonie 2015/2016 zobaczymy być może aż 5 klubów z Hiszpanii w fazie grupowej - Barcelona, Real, Atletico, Sevilla + Valencia grająca w barażach Champions League.

Rok 2015 obfituje w wielkie sukcesy Polaków na arenie międzynarodowej, nie zapominajmy o tym, że film "Ida" wygrała Oscara, podróżnik Aleksander Doba został nagrodzony prestiżową nagrodą National Geographuic, Polscy szczypiorniści zajęli 3 miejsce na Mistrzostwach Świata w Katarze, Rafał Sonik zajął I miejsce w najbardziej prestiżowym rajdzie świata Dakarze, Krzysztof Hołowczyc na podium 3 miejsce, Jerzy Janowicz zagrał w finale ATP, a razem z Agnieszką Radwańską na początku roku wygrali Puchar Hopmana!

Gratulujemy sukcesu!

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz