ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

05.05.2015

W jakim ja żyję kraju? - Szary człowiek - Polska

W jakim ja żyję kraju? - Szary człowiek - Polska
Źródło zdjęcia
Rok 2015 w Polsce to rok wyborczy i to tych najważniejszych decyzji społeczeństwa gdzie wybierana jest głowa państwa i przedstawiciele narodu - o ile w ogóle tak to można nazwać. Szala goryczy przelewa się jednak z roku na rok, z miesiąca na miesiąc, z dnia na dzień... ale nic z tego! Cały ten festiwal politycznej żenady trwa w najlepsze i nie wygląda na to, aby miał się szybko skończyć.

Historia lat '90...


Na początku był Lech Wałęsa, dla wielu Polaków i nie tylko - wielki patriota, człowiek "ktoś", przede wszystkim twarz Solidarności która mocno przyczyniła się do upadku komunizmu. Pomimo to w latach z przed dwóch dekad naobiecywał ludziom "milion dla każdego" i ogólnie wypadł dość słabo w mediach. To prawdopodobnie przyczyniło się do jego porażki w wyborach prezydenckich. Poniósł sromotną porażkę z Aleksandrem Kwaśniewskim, a czemu?
Polacy cieszyli się wolnością uzyskaną w 1989 roku, ale cała kolejna dekada to było pasmo nowej polski, a jak dobrze wiemy początki bywają niezwykle trudne. Padło wiele potężnych zakładów, fabryk. Bezrobocie i przestępczość była skrajnie wysoka, to budziło zwykłe ludzkie niezadowolenie, gdzie Polacy oczekiwali lepszej przyszłości we własnym kraju po uzyskanej wolności.
Społeczeństwo wybrało nową twarz, bardzo reprezentatywną z nową wizją Polski. Aleksander Kwaśniewski był otoczony nowoczesnym "pijarem", obiecanki, przemówienia i występy muzyczne z udziałem muzyki Disco Polo która w tamtych czasach robiła furorę.
Co się później okazało? Były prezydent okazał się alkoholikiem, bez nutki wstydu brał udział w ważnych państwowych rocznicach, gdzie ewidentnie było widać, że jest pijany. Nawet potrafił przemawiać do studentów w stanie nietrzeźwości. Niekiedy to wszystko było tłumaczone "chorobą filipińską" co stało się w społeczeństwie obiektem żartu...

Dzisiejsze czasy to kabaret!


Bronisław Komorowski buduje wyimaginowane obwodnice miast, w każdym mieście podczas kampanii prezydenckiej jest wygwizdywany, a podczas samego finału Pucharu Polski, grupka kibiców wywiesiła transparent co o nim sądzi.
Popularny już jako "szogun" ciągle cieszy się poparciem w sondażach, ale w wirtualnym świecie jest już traktowany jako obiekt drwin czy agent WSI. Ilość haków, kompromitacji, czy chociażby błędów ortograficznych jest tak tak duża, że trudno je w ogóle streścić w kilku krótkich zdaniach. W dużym skrócie "Bronek" to bezpłciowy prezydent wstydu.

Demokracja w erze kapitalizmu - Rządy bogatszych, głosy głupszych 

 
W Polsce po katastrofie wojskowego samolotu CASA w 2008 roku, gdzie zginęli jedni z czołowych dowódców w kraju, doszło w 2010 roku do kolejnej katastrofy lotniczej, gdzie zginął prezydent Lech Kaczyński i pozostałe 95 osób. Już o "seryjnym samobójcu" który dopadł Andrzeja Leppera czy Sławomira Petelickiego nie ma sensu wspominać.
Tłumaczenia które wyciekły do mediów jak zwykle były banalne, najniższych lotów - długi, problemy ze zdrowiem, kłopoty w rodzinie itd. To samo było podczas wyjaśnień wyżej wymienionych "katastrof". Nawet po 5 latach od katastrofy wyciekają kolejne stenogramy rozmów, co jest jawną kpiną i policzkiem w twarz dla Polaków. Sam fakt, że do tego czasu nie otrzymaliśmy jeszcze czarnych skrzynek i wraku Tupolewa mówi sam za siebie. Niektórzy śmieją się z teorii "zamachu", ale najczęściej są to ludzie którzy nie są zbyt wgłębieni w dowody śledztwa tylko posiłkują się powszechną opinią. "Presja wywarta przez prezydenta", "alkohol", "trotyl", "Błasik w kokpicie" - chociaż ciało było zupełnie gdzie indziej, razem z pozostałymi w przedziale pasażerskim (o tym już się nie mówi w publicznych stacjach telewizyjnych), "mgła", "brzoza", "zły stan lotniska" i tak dalej. Cała seria tłumaczeń najniższych lotów.

Czy dojdzie do drugiej tury wyborów prezydenckich? - Tak - Zarób na tym! 


Z perspektywy szarego człowieka to wszystko jest bagnem i nawet nie ma temu co się dziwić. Ludzie mają po prostu dość, albo już są tak zmęczeni wyimaginowaną wojenką polityczną PO vs. PiS, że wolą słuchać zupełnie o czymś innym. Olewają sprawy polityczne bo wierzą w fakt, że nic się nie zmieni. Boli to wszystkich, a przede wszystkim nasz kraj zwany Polską...

Źródło: Cashandra

1 komentarz:

 1. Misja na Marsa zagrożona. Astronauci tego nie wytrzymają
  Załogowa misja na Marsa może być niebezpieczniejsza niż pierwotnie przypuszczaliśmy. Naukowcy odkryli, że taka podróż może trwale uszkodzić mózgi astronautów.
  I komentarze:
  Natychmiast przygotować polską misję i załadować do rakiety cały rząd PO ! ... Naukowcy potwierdzają, że wrócą inni, odmienieni ludzie ! !

  Co tam misja na Marsa. Cherlak zadłużył Polskę na tysiąc lat i zwiał do Brukseli !

  Niech wyślą tych co głosują na żyrandola, oni i tak nie mają mózgu. Będzie po bulu


  OdpowiedzUsuń