ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

16.06.2015

"Nie patrz na wygląd" - Czy aby na pewno?

"Nie patrz na wygląd" - Czy aby na pewno?
Źródło zdjęcia

"Nie szata zdobi człowieka"


Dość trywialny frazes, ale czy na pewno prawdziwy? W jakimś stopniu tak lecz po głębszej analizie nie można jednoznacznie stwierdzić jego pełnej zgodności z rzeczywistością. Dbanie o swój wizerunek to bardzo ważna pozytywna cecha o której dość spora część ludzi po prostu zapomina.
Nasz wygląd mówi o nas prawie wszystko. Ludzie zwracają uwagę na drobne szczegóły które w komplecie zadbania budzą w oczach kogoś szacunek, albo odrazę. Czy mamy brudne paznokcie, zadbaną skórę, cerę na twarzy, pogięty koszulek, brudne buty, źle zawiązany krawat czy po prostu ładnie pachniemy - te wszystkie i jeszcze inne drobnostki budują nasz wizerunek. Ocenę naszego "ja" w społeczeństwie.

"Jak Cię widzą, tak Cię piszą"


Czy wyobrażacie sobie prezydenta przemawiającego do narodu w dresie sportowym? Szefa firmy w zwykłej koszulce i jeansach na ważnym spotkaniu przed swoimi pracownikami? Partnera miłosnego w zabrudzonych butach czy poplamionej od sosu do pizzy odzieży na ważnej randce?

Odpowiedź znacie. Więc jak można mówić takie banały typu "nie patrz na wygląd", skoro całą swoją osobą przedstawiamy siebie kim jesteśmy. Wygląd to nasza wizytówka, a charakter to cała reszta. Im lepsza wizytówka tym większa szansa na sukces, szacunek u ludzi.
Prędzej zatrudni nas pracodawca gdy będziemy wyglądali świeżo, wypoczęcie i zadbanie niż gdybyśmy byli po prostu na rozmowie kwalifikacyjnej "brudni" cokolwiek sobie przez to słowo wyobrażacie. Tak samo na randce zaimponujemy dziewczynie koszulą, stylem casual, dobrym winem w restauracji niż piwem na pobliskim trzepaku w ubrani w dresie. Oczywiście są gusta i guściki, ale to również świadczy o nas w jaki "target" celujemy.

Lepiej jeździć Mercedesem niż Tico. Takie są fakty, to też świadczy o nas czy potrafimy się utrzymać żyć na wysokim poziomie finansowym czy po prostu klepiemy biedę. To wszystko składa się na nasz ogólny wygląd jaki widzą inni. Nosisz dready? Będziesz kojarzony z palaczem marihuany. Zakładasz często trapery, ubierasz się na czarno? Metalowiec! Można wymieniać w nieskończoność dalsze przykłady. Pamiętajcie o tym, że to co zakładasz każdego dnia, to jak się zachowujesz wpływa na Twój ogólny wizerunek.

Źródło: Cashandra

1 komentarz:

  1. Wygląd jest w dzisiejszych czasach szalenie istotny, bo to za jego sprawą robimy pierwsze wrażenie. Taka jest prawda i dlatego warto przywiązywać do wyglądu uwagę;)

    OdpowiedzUsuń