28.07.2015

1000 wyświetleń posta Cashandra - Czwarty sukces!

Cashandra

1000 wyświetleń jednego posta osiągnął wpis: 

Jak zarobić na początku pieniądze z zakładów bukmacherskich? - Krótki poradnik - 200 zł + 50 zł za darmo


To już czwarty sukces bloga Cashandra, a zbliżają się lada moment kolejne - pierwsza rocznica już niedługo 20 sierpnia (jak ten czas szybko leci!). Niezmiernie nas to cieszy, że cały projekt jest w nieustannej budowie i rozwoju. Powoli tworzy się zarys całej strony, ale na to jeszcze musicie trochę poczekać.

1000 wyświetleń bloga Cashandra - Pierwszy sukces!
10,000 wyświetleń bloga Cashandra - Drugi sukces!
100 postów bloga Cashandra - Trzeci sukces!

Ostatnio na stronie doszło do małych kosmetycznych zmian, pojawił się nasz profil Google+, oraz możliwość śledzenia bloga poprzez subskrypcję e-mail. Niedługo blog przejdzie gruntowną zmianę, ale na to jeszcze będziecie musieli trochę poczekać. Tymczasem zapraszamy: 

Zachęcamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku.

Cashandrę wyróżnia to z pośród innych blogów, że jest cały czas udoskonalana. Czas poświęcony na budowę tego projektu można zliczyć w tysiącach godzin, a zapewniamy, że jest to dopiero początek wielkiej całości. Tymczasem skupiamy się na promocji naszej witryny w internecie, ciągle staramy się podwyższać jakość naszych tekstów. Dlatego apelujemy do każdego zaangażowanego czytelnika naszego bloga - napisz do nas jeżeli chcesz nam pomóc. Wspólnie możemy osiągnąć jeszcze więcej!

Cashandra pozdrawia!
http://cash-andra.blogspot.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz