ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

12.07.2015

Golenie nóg u mężczyzn - To przyszłość!

Golenie nóg u mężczyzn - To przyszłość!
Źródło zdjęcia
Wydawać by się mogło, że golenie nóg u mężczyzn to sprawa bardzo kontrowersyjna i budząca wiele negatywnych emocji, lecz nic bardziej mylnego. To przyszłość! Chcąc nie chcąc tak będzie za kilkadziesiąt lat i cały świat, a raczej jego postęp ku temu mocno zmierza wielkimi krokami.
Wystarczy spojrzeć na modę z przed np. 100 lat. Ciała kobiet czy mężczyzn były w większości pozakrywane ubraniami, damy nosiły w letnie upalne dni schludne suknie, a na głowach gustowne kapelusze. Kiedyś na plaży panie miały pozakrywaną znaczną część ciała np. brzuch, a mężczyźni połączone spodenki z torsem. Dzisiaj trend jest zupełnie inny.
Niektóre Panie opalają się w stringach, stroje kąpielowe zakrywają tylko najbardziej intymne części ciała, a facetom wystarczą tylko bokserki czy kąpielówki podczas "smażingu" na plaży. Chyba nikogo już nie dziwi golenie pach na zero co jest zwykłym przejawem dbania o higienę. Pot nie wsiąka we włosy które później brzydko pachną. Kosmetyków do pielęgnacji i opanowania tego problemu jest coraz więcej. Antyperspiranty, dezodoranty, kremy, różnego rodzaju tabletki to tylko część przyszłości.

Zamiast się ciągle oburzać trzeba pogodzić się z tym co prędzej czy później nastąpi!

"Zdejmij ten sweter" - Wielu może skojarzyć ten cytat z filmu "Chłopaki nie płaczą", ale tu sens tej wypowiedzi odnosi się zupełnie do czego innego... do wygolonego torsu. Kult typowych "macho-men", z bujnym owłosieniem na klacie minął dobre kilka dekad temu. Teraz nie wygląda to zbyt estetycznie (czyt. nowocześnie=modnie) i ciężko spotkać kogoś na plaży z klasycznym swetrem. Panuje kult ciała, a ludzie chcą coraz lepiej wyglądać, pokazywać swoją muskulaturę i dbałość o własne "ja". Kto chodzi na siłownię, ma pięknie wyrzeźbioną klatę oraz brzuch nie będzie przecież swojej ciężkiej pracy i litry przelanego potu zakrywał czymś co jest dzisiaj naturalne nam zbędne czyli włosy.
Tak nas stworzyła natura i widać ewidentny przejaw ewolucji. Mamy coraz mniej włosów na sobie czyli tak naprawdę sierści. Niby jesteśmy ludźmi, ale niewiele brakuje nam do zwierząt. Z kolejnymi wiekami, tysiącleciami tych włosów pewnie pozbędziemy się z naturalnych powodów naszych genetycznych zmian oraz wpływu środowiska zewnętrznego.

Wąsy... to lekki przypał w młodym wieku!

Co prawda posiadanie bujnej brody jest teraz lekko w modzie (spowodowane było to jakąś akcją na temat bodajże raka jąder, a duży udział w promocji tego wyrażenia problemu wzięli zawodnicy NBA) to jednak posiadanie samego wąsa kojarzy się z klasycznym - Januszem. Znacie kogoś młodego kto posiada sam wąs? Zapewne nie, a jeżeli nawet to zapewne jest to promil. Moda na "wąsa" minęła wraz z klasycznym "macho-men" i rozpiętą do 1/4 koszuli. Na szyi obowiązkowo łańcuszek, najlepiej ze złota.
O wygolonych miejscach intymnych u kobiet nawet nie ma sensu wspominać bo to już jest "tak trzeba". Panowie powoli nie są lepsi od płci pięknej w tej dziedzinie golenia, a większość tej mody wzięła się z filmów pornograficznych gdzie w znacznej większości jest wystrzyżone na zero.

Zostały nogi na które powoli przychodzi moda. Nie trzeba być pływakiem, kolarzem, ratownikiem czy surferem by zacząć golić sobie nogi. Może i dzisiaj jeszcze się usłyszy słowa typu: "ooo gej, ciota goli sobie nogi", ale za 50 czy 100 lat, będzie prawdopodobnie to tak wyglądało tak jak w przypadku golenia pach, torsów, wąsów, czy okolic intymnych. Wychodzi na to, że golenie nóg to przyszłość!

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz