ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

01.08.2015

Najbardziej idiotyczne pytanie roku 2015 - Brawo!

Najbardziej idiotyczne pytanie roku 2015 - Brawo!
Źródło zdjęcia
Referendum w Polsce w 2015 roku – zaplanowane na 6 września 2015 referendum ogólnokrajowe w sprawach o szczególnym znaczeniu dla państwa. Głosujący odpowiedzą w nim na trzy pytania, dotyczące wprowadzenia jednomandatowych okręgów wyborczych w wyborach do Sejmu, stosunku do dotychczasowego sposobu finansowania partii politycznych z budżetu państwa oraz interpretacji zasad prawa podatkowego w razie wątpliwości na korzyść podatnika.

"Czy jest Pani/Pan za wprowadzeniem zasady ogólnej rozstrzygania wątpliwości co do wykładni przepisów prawa podatkowego na korzyść podatnika?"

Polska to kraj wielu absurdów, ale jesienią po 25 latach domniemanej wolności będziemy mogli w końcu zagłosować w referendum, a nasze zdanie zostanie wzięte pod uwagę, bo warto przypomnieć, że wcześniejsze głosy z pozostałych "pytań do ludu" trafiały najczęściej po prostu do niszczarki. Ot taki skromny obraz jaki szacunek ma rząd do swoich wyborców.

W jakim ja żyję kraju? - Szary człowiek - Polska


Nie wiadomo czy już mamy otwierać szampany z powodu jakichkolwiek zmian w kraju czy jest to tylko zabieg mający poprawić skompromitowany wizerunek obecnych władz. W skrócie wygląda to tak, że rząd po 8 latach doszedł do wniosku, że należy wyciągnąć rękę do podatnika (czyli nas wszystkich), a nie umiejętnie z nim walczyć. Czytając to pytanie aż mnie zalewa salwa śmiechu przez płacz z uczuciem politowania budzącym totalną żenadę. Jak to można inaczej nazwać? Totalny truizm, banał, pytanie na poziomie 6-letniego dziecka - "Czy chcesz lizaka czy ma go zjeść mama lub tato?". Najlepsze jest to, że ten cały cyrk wymyślili ludzie dojrzali, z poważaniem, siedzący od lat w politycznych kuluarach.

Naprawdę trzeba pytać społeczeństwa, przeprowadzać w całym kraju żenujący polityczny teatr - czy społeczeństwo chce być traktowane tak jak na to zasługuje wobec wszelkich norm etycznych i moralnych. Przecież to powinien być naturalny ludzki odruch, że nam podatnikom trzeba pomóc, a nie czekać na łaskę rządu! Już sam fakt, głosów z sondażów postulujący zdecydowane "NIE" mówi nam jasno - to pytanie jest zbędne i powinno jak najszybciej zostać wprowadzone w życie.

Demokracja w erze kapitalizmu - Rządy bogatszych, głosy głupszych


Pytania retoryczne w narodowym referendum, gdzie odpowiedź z góry jest znana w XXI wieku, w prawie 40 milionowym kraju nad Wisłą - kto by się spodziewał. Apogeum absurdu! Proponuję dodać jeszcze inne ciekawe pytania jak np.:

- Czy jesteś za obniżką podatków?
- Czy jesteś za podwyżką płac?
- Czy jesteś za tym, aby to urzędnik odpowiadał za błędy podczas wykonywanej pracy?

Takich banalnych pytań można mnożyć w nieskończoność i nie trzeba być wielkim znawcą psychologii/socjologii, aby domyślić się odpowiedzi społecznej na powyższe pytania. Na szczęście do głosu dochodzą coraz to nowe twarze jak Kukiz czy Zbigniew Stonoga i miejmy nadzieję, że w końcu coś się zmieni na lepsze w naszym pięknym kraju. Podobno nadzieja umiera ostatnia, więc tego się trzymajmy...

Źródło: Cashandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz