ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

07.08.2015

Zarabiaj w domu! - Praca przy komputerze

Zarabiaj w domu! - Praca przy komputerze
Źródło zdjęcia
Praca przy komputerze w domu - O tym myślała nie jedna osoba!

Dla chcącego nic trudno i takową zapewne każdy znajdzie, w myśl zasady: "Kto szuka ten znajdzie". Istnieje jednak wiele podejrzanych stron które oferują klikanie w różne płatne e-maile, wypełnianie ankiet za które później różne serwisy wypłacają pieniądze. Jednak właśnie z tymi wypłatami bywa różnie i nie warto rejestrować się na niesprawdzone strony, które tylko żerują na osobach chcących sobie dorobić do kieszonkowego. Wiele tych stron jest po prostu nieczytelna, skomplikowana dla użytkownika, bądź w innym języku - to wielu odstrasza do potencjalnej rejestracji. Jest jednak kilka sprawdzonych marek w internecie, a jedną z nich jest bezapelacyjny numer jeden:

Zarabianie w domu - Praca przy komputerze

Mypay.pl - to  strona sprawdzona która działa grubo od ponad 4 lat. W tym czasie wypłacili swoim użytkownikom 3.570.305,69 zł - co jest ewenementem w tej skali. Interfejs strony jest niezwykle prosty i łatwo w nim się połapać, wszystko jest szczegółowo wytłumaczone. Inne zalety mypay.pl to fakt, że strona jest prowadzona w języku polskim, a pozostałych szczegółów możesz dowiedzieć się na wbudowanym czacie na którym zawsze ktoś jest i służy bezinteresowną pomocą. Administracja strony niezwykle szybko odpowiada na e-maile i pytania związane ze stroną.  Największą zaletą strony jest możliwość zlecenia wypłaty już od 7,50 zł - tak to prawda! Poniżej załączam potwierdzenie przelewu na konto w PKO:

Zarabianie w domu - Praca przy komputerze
Zarabianie w domu - Praca przy komputerze

Co trzeba robić na mypay.pl by zacząć zarabiać? 

Pieniądze na stronie otrzymujemy za wykonywanie akcji które polegają na wypełnianiu różnych ankiet, rejestrowaniu się na różnych stronach np. do gier, czy po prostu zapisanie się do jakiegoś newslettera (powiadomień o nowościach). Niektóre akcje polegają tylko na wejściu na daną stronę za co otrzymujemy pieniądze - tak to prawda, lecz takie akcje pojawiają się dość rzadko i trwają one dość krótko - czasami po kilka dni, lub godzin. Wyjaśnienie zrobienia każdej akcji jest szczegółowo wyjaśnione.

Najlepiej jest zainstalować sobie inną przeglądarkę niż tej której używamy na co dzień (Firefox, Chrome, Opera itd.) i tam robić akcje mypay.pl. Po zrobieniu wszystkich dostępnych akcji (nie musimy robić wszystkich) należy wyczyścić historię przeglądanych stron w celu ponownego odnowienia się akcji i zrobienia ich ponownie za co otrzymamy pieniądze. W przeglądarce do pasku szybkiego otwierania polecam dodać stronę gdzie możemy szybko założyć konto e-mail - trwa to mniej niż 2 minuty, a mejle będą nam potrzebne. Najlepiej mieć internet ze zmiennym adresem IP jak np. Neostrada - lecz nie jest to wymagane (można wchodzić przez bramki proxy dzięki różnym stronom - radzę poczytać o tym w internecie pod hasłem "jak zmienić swoje ip" - szukajcie polskich adresów IP), to jednak osoby z takim ułatwieniem mogą zarobić znacznie więcej pieniędzy. Po kilku dniach najlepiej jest robić te akcje które są zaliczane, bo czasami jest tak, że niektórych akcji nie zalicza, ale są to znikome przypadki.

Na Youtube są filmiki jak robić akcje na Mypay.pl!

Ile na tym można zarobić? 

Za większość akcji płacone są pieniądze od 1 do 30 groszy, ale niekiedy pojawiają się też droższe akcje. Również są akcje za 10-100 zł, ale wtedy już trzeba się solidnie napracować - namówić klienta do np. umowy w Orange, zmiany taryfy na prąd itp. Pozostałe akcje większość osób robi na sztucznych (nie zawsze) danych, ale tutaj również trzeba pamięć by przykładowo nie wpisywać kodu pocztowego z Katowic jeżeli podaliśmy miasto Warszawę - to wszystko można sprawdzić w internecie.

Wielkich kokosów nie należy się z tego spodziewać (chociaż dla chcącego nie ma nic niemożliwego) to jednak jeżeli ktoś chce sobie dorobić trochę pieniędzy nie tracąc bezczynnie czasu na przeglądaniu stron w internecie które nic w zamian nie dają jak np. Kwejk, Facebook, Youtube, Wykop itd. to zachęcam do pracy w domu przy komputerze! Pieniądze leżą na ulicy, wystarczy się tylko po nie schylić.

Źródło: Cashandra

3 komentarze:

  1. Ja się nie znam na takich stronach, ale wiem że jest ich dużo. Znajoma miała konta w kilku tylko jedna jej wypłaciła około 100 zł...jak miała wyższe kwoty już....był problem. Fakt,,,że aby nabić parę groszy potrzeba dużo czasu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Czyli tak na prawdę trzeba mieć swój komputer i chęci. Bo jakiś większych wymagań co do sprzętu to nie ma.

    OdpowiedzUsuń
  3. Jak pracujemy w domu to moim zdaniem ważne jest zrobienie sobie miejsca tylko do pracy, żeby jak tam siadamy, to żebyśmy wiedzieli, że pracujemy :)

    OdpowiedzUsuń