ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

22.09.2015

Model biznesowy - Czy to przepis na gotowy sukces?

Model biznesowy - Czy to przepis na gotowy sukces?
Model biznesowy – przyjęta przez firmę długookresowa metoda na powiększenie i wykorzystanie zasobów w celu przedstawienia klientom oferty przewyższającej ofertę konkurencji, przy jednoczesnym zapewnieniu organizacji dochodowości. Dobry model biznesowy ma na celu uzyskanie, a w późniejszym etapie utrzymanie, przewagi konkurencyjnej.

Nie masz swojego modelu biznesowego? - To nie jest problem!


Zastanawiasz się pewnie "Po co mi to? Skoro nie prowadzę żadnej firmy." - może najwyższy czas to po prostu zmienić. Zdecydowana większość ludzi na początku ma nie wiadomo jak wielkie wyobrażenia odnośnie własnej działalności gospodarczej. Dla jednych to przysłowiowa czarna magia i coś niezwykle skomplikowanego, ale w rzeczywistości jednak nie taki diabeł straszny jak go malują.
Internet to tak naprawdę przyszłość ludzkości, a przede wszystkim zarabiania pieniędzy - tam w ciągu kolejnych lat będzie ich coraz więcej. Nie bez powodu Mark Zuckerberg jeden z założycieli Facebooka trafił na listę Forbes 100 najbogatszych ludzi na świecie i to tak naprawdę w ciągu ostatniej dekady.

Biznes w internecie jest o wiele prostszy i bardziej dochodowy niż ten tradycyjny, przyziemny. Mamy możliwość dotarcia do nieograniczonej liczby klientów na całym świecie. Możemy sprzedawać anonimowo, sami wszystko cokolwiek co ktoś kupi, począwszy od "używanych majteczek", kończąc na gotowym scenariuszu do filmu. Pomysł należy tylko i wyłącznie do Ciebie.
Na polskim popularnym serwisie aukcyjnym Allegro znajdziesz mnóstwo gotowych modeli biznesowych. Wystarczy chwilę przemyśleć, zastanowić się nad własnym życiem i powiedzieć do siebie przed lustrem: "Czemu by nie spróbować zacząć robić czegoś nowego?". Może akurat to jest właśnie Twoja życiowa szansa i czas.

Powiesz: "Ale ja nie umiem!" - nikt się nie rodzi z umiejętnością jazdy na rowerze, pływania, grania na gitarze czy chociażby gry w karty. Do wszystkiego potrzebna była po prostu nauka i praktyka. W biznesie jest tak samo, niekiedy wystarczy mieć przysłowiowego "gotowca" by otworzył Ci on umysł i pokłady przedsiębiorczości które już dawno prawdopodobnie zostały zalane wizją pracy na etacie przez osoby powtarzające w kółko populistyczne bzdury, że droga do bogactwa to prosty schemat nauki i zostania później ewentualnie lekarzem, adwokatem, informatykiem czy czymkolwiek innym... zwykłym etatowcem.

Model biznesowy pokazuje Ci czarno na białym jak to wygląda w praktyce i co trzeba robić by zacząć sprzedawać towar lub usługę. To taka mała ściąga dla początkujących biznesmenów jak to wszystko wygląda w praktyce. Wtedy zwykłemu człowiekowi otwierają się najczęściej oczy oraz umysł, widzi jak to wszystko działa od strony firmy. Niekiedy wystarczy podstawić tylko swoje pomysły pod gotowca by odnieść wymarzony sukces!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz