ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

21.02.2016

Czipsy czy orzechy włoskie? - Wybór jakości życia

Czipsy czy orzechy włoskie? - Wybór jakości życia
Chwilowa przyjemność czy zdrowie?

Czipsy - czyli najczęściej ziemniaki smażone na głębokim tłuszczu z posypką różnych przypraw, a tak naprawdę niewinny narkotyk, jak i wiele innych podobnych do siebie produktów jak krakersy, paluszki itd. które nie dają nam żadnej wartościowej kalorii w celu polepszenia naszego zdrowia.
Spożywcza tandeta która ma nas otumanić, dać chwilową przyjemność i uzależnić się od niej. Dzisiaj dość rzadko w sklepach można spotkać małe paczki czipsów, za to o wiele częściej możemy spotkać wielkie max paki XXL. Duża ilość soli, niezdrowych tłuszczów oraz dziesiątki innych ulepszaczy które pochodzą prosto z różnego rodzaju chemicznych laboratoriów - to wszystko zawierają te małe "niewiniątka". Ma być smacznie, szybko, tanio i dużo! Niekoniecznie zdrowo.

Człowiek z natury jest nieświadomie uległy na różne przyjemności, nie pozwól na to by ktoś korzystał z tego kosztem Twojego jakże cennego zdrowia!

Czipsy ogłupią, powodują choroby jak miażdżycę, niekiedy trądzik czy otyłość. Nie daj się wszędobylskiej manipulacji globalnym korporacjom. Ostatnią rzeczą na jakiej im zależy na pewno jest poprawienie Twojego stanu zdrowia. W jakim chorym świecie przystało dziś nam żyć, że tak bardzo nie szanujemy tego co mamy najcenniejsze czyli własne życie?

Jaki więc zastosować zamiennik zamiast popularnych niezdrowych czipsów?

Orzechy włoskie są genialne na poprawę pracy naszego mózgu czyli najważniejszej części ciała. Wspomagają one koncentrację, pamięć, wpływają dobroczynnie na sprawność umysłową, regularnie dostarczane niwelują starzenie komórek nerwowych.
Są idealne jako szybka przekąska, do tego bardzo smaczne i tanie. Nie zaleca się ich jeść dużo (jak we wszystkich trzeba znać swój umiar) bo są mocno kaloryczne, ale wartość tych kalorii z punktu dobrego zdrowia jest niezwykle cenna dla naszego organizmu. Posiadają w sobie mnóstwo różnych witamin, minerałów, kwasów omega-3 itd.
Z wyglądu przypominają nasz mózg - sama natura daje Ci do zrozumienia po co masz sięgać by stać się lepszą osobą, mądrzejszą - wykorzystaj to! Podaj swoją rękę Pani Ziemi.

Teraz ten prosty wybór należy tylko i wyłącznie do Ciebie po co sięgniesz będąc w pobliskim sklepie. Czy chcesz być głupszy czy mądrzejszy? Odpowiedź w komentarzu co o tym wszystkim sądzisz, a może czytając ten post zajadasz się właśnie niezdrowymi czipsami?

Źródło: Cashandra

2 komentarze:

  1. Orzechy to proste! Jak byłem bardzo młody to zajadałem się tego rodzaju świństwami typu czipsy i słodycze. Człowiek z wiekiem przychodzi po rozum do głowy na szczęście.

    OdpowiedzUsuń
  2. Co do hasła na u góry o ludziach to prawda, ale pod warunkiem, że teza tego biednego jest reguły prawdą, a tak jest! Więc nie zawsze ale z reguły ten biedny ma racje, pojedyncze przypadki jedynie tą regułę-formułę potwierdzają!

    OdpowiedzUsuń