ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

08.07.2016

Analiza społeczności Wykop - Ciemne i Jasne strony

Analiza społeczności Wykop - Ciemne i Jasne strony

Wykop.pl - Strona którą większość użytkowników w polskim internecie doskonale zna. Wszystko polega na kluczowych informacjach które interesują tą społeczność. Taki trochę (słowo klucz) poważniejszy Joe Monster.

Jebanie Unii Europejskiej...


Co prawda baza topowych tematów jest dość spora, to jednak nie w sposób nie zauważyć pewnego schematu wykopów. Każdy przejaw polskiej nauki, odkrycie jest skrupulatnie wykopywany, informacje o imigrantach również, kosmos tak samo cieszy się sporą popularnością. Newsy o obniżce podatków i przykłady z innych krajów są gloryfikowane, tak samo jak wszelka pomoc ludzi z dobrym sercem, akcje charytatywne itd. ale to nie powinno raczej nikogo dziwić.
Piętnowana jest unijna idea, oraz wszelkiego rodzaju machlojki, czy zwykłe ludzkie cwaniactwo. Zwał jak zwał, ale społeczność Wykop to trochę taka internetowa policja, coś jak straż obywatelska (RUDY).

Poprawność polityczna za i przeciw


Z jednej strony na hejsterski piedestał stawiana jest każda wypowiedź na temat równości - poprawności politycznej (zwał jak zwał), ale z drugiej strony wystarczy powiedzieć coś co nie wpasuje się w kanon etyczny Wykopowiczów i tutaj możesz być zmieszany z błotem, bo monopol na swoją słuszność racji ma tylko jedna strona...
To trochę taka ludzka hipokryzja, ale trzeba to zrozumieć, że nikt nie jest idealny. Już w Biblii było napisane, żeby dostrzec igłę we własnym oku. Ciężko wyjść z kółka wzajemnej adoracji, gdzie wszyscy przyklaskują temu co słuszne, prawdziwe i jedyne, tak samo jak i w drugą stronę, tą negatywną.

Patriotyczni hejterzy i fascynaci


Nie próbuj wywołać wilka z lasu na wykopie! Szanuj ojczyznę, wiedzę, gardź lewakami, pisz dobrze o wykopie i piętnuj wszędobylskie zło. Wykopowicze nie raz pomogli komuś w potrzebie, można ich nazwać trochę takimi Robin Hoodami XXI wieku. Nie są poprawni, wzorcem do naśladowania, ale w zdecydowanej większości mają dobre serce i służą pomocą. Tacy ludzie z typowo zdrowym rozsądkiem, choć nie da się ukryć, że większość nie wykracza już poza te ściśle określone bariery wykopu. Pasjonaci historii, dobrej "beki", nietuzinkowych informacji. Świat internetu w intelektualnej pigułce.

Społeczność Wykop to niezwykła mieszanka ludzi dobrej woli, fajny przystanek w internecie, jesteś albo z nimi, albo przeciwko im. Lepiej z nimi nie zadzierać, walczyć bo efekt kuli śniegowej może być drastyczny w skutkach dla Twojej firmy czy wizerunku. Dbaj o ludzi, a oni będą dbać o Ciebie!

Źródło: Cashandra

2 komentarze:

  1. Obecnie wykop to idealne miejsce na opłaconych przez partie polityczne trolli. Przed wyborami i później na głównej non stop było coś popierającego PiS, Kukiza i Korwina i anty PO, anty Nowoczesna i anty Razem. To było często tak schematyczne, a wykopy tak prymitywne, że sorry, nie wierzę, że nie była to zmasowana akcja trolli czy opłaconych trolli. Zresztą jedna czy dwie głośne afery były, za prawicowo-narodowcowy spam i sporo banów poleciało.

    OdpowiedzUsuń