17.09.2016

Cashandra - Czas na zmiany... Świeżość na stronie! + Ankieta 365 dni

Cashandra
Strona w ostatnim czasie przeszła lifting po przejęciu nowego właściciela z powodu ciekawej wizji i potencjału Cashandra.

Wygląda teraz zdecydowanie schludniej i ciekawiej.

Kolejne zmiany nastąpią już niedługo. Jeżeli macie pomysły na kolejne zmiany na stronie Cashandra, to napiszcie o nich w komentarzu. W linku URL możecie podać link do swojej strony czy bloga.

Cena Cashandry


Pewnie wielu z Was ciekawi to ile kosztowała transakcja przejęcia, otóż nie zataimy tego. Koszt operacji wynosił około 7,000-9,000 zł. Kupiła ją prywatna spółka z Tel Awiwu i została od razu oddana pod prace edytorskie*.

To dużo czy mało Waszym zdaniem? Podzielcie się w komentarzu opinią.

*Niedługo poprawimy jakość wszystkich postów, zmienimy je pod kątem wyglądu i pozycjonowania. Cały czas zapraszamy do współpracy z Cashandra. To trochę potrwa, prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Cashandra istnieje już 2 lata!


Na stronie podaliśmy też ankietę która powisi 365 dni czyli okrągły rok, bardzo jesteśmy ciekawi wyniku za rok! Która opcja otrzyma najwięcej głosów, a która najmniej.

Kulinaria


Co sądzicie o nowych działach tematycznych? Zapraszamy do wypowiedzi.

Wytrwałość jest najważniejsza!

1 komentarz:

 1. Wow!

  Gratuluję, śledzę Was od samego początku prawie. Jestem pełna podziwu pomysłu na blog. Trzymam kciuki cały czas, obyście się rozwinęli.
  W ankiecie już zagłosowałam, życzę Wam obyście dotrwali za rok i dłużej. Oby blog szedł w podobnym kierunku co wcześniej.

  A teraz ściągam stringi, zakładam szorty, spadam do łóżka i przesyłam buziaki! :) Paaa

  M0NI@

  OdpowiedzUsuń