31.08.2017

Mówi po Polsku - Robi wywiady z MILIARDERAMI DOLAROWYMI

Mało kto o nim wie


To Rafael Badziag ze strony: https://indywidualista.pl/o-autorze/ (Indywidualista.pl).

Na swoim kanale na YouTube daje smaczek z wywiadów jakie robi z najbardziej przesiębiorczymi ludźmi świata. Pisze książkę w oparciu o swoje wywiady z miliarderami, a spotkał ich już ponad 20!

Tutaj znajdziecie jego genialne krótkie filmy: indywidualista

Anglojęzyczny oficjalny kanał przedsprzedażowy książki The Billion Dollar Secret

Wygląda na to, że to będzie murowany światowy sukces po wyjściu tej książki. Kto by nie chciał zaznajomić się z tokiem myślenia dzisiejszych miliarderów dolarowych, czym oni się różnią w sposobie myślenia.

Jego zdjęcie z Richardem Bransonem - brytyjskim kontrowersyjnym miliarderem, właściciel i twórca konglomeratu marki Virgin Group skupiającej ponad 400 firm. Majątek szacowany według Wikipedii i rankingu Forbsa wynosi około 5 miliardów dolarów.

Richard Branson i Rafael Badziag

Fascynat rozwoju osobistego


Dzięki takim ludziom jak "Alex" - Pseudonim Rafael Badziag - można odzyskać wiarę w sens rozwoju osobistego. Twórca, pisarz, pasjonat daje jasny przykład, że w "kołczowaniu" nie tylko są ludzie niczym Świadkowie Jehowi, a wartościowi, z ciekawymi pomysłami które REALIZUJĄ.

Warto inspirować się takimi ludźmi choćby przez internet o ile nie mamy znajomych takich które podążają za marzeniami. Trudno niekiedy o takie znajomości, bo nasze najczęściej otoczenie ma myślenie niezbyt z większymi ambicjami, żyjącymi z dnia na dzień, bez jakiegoś celu czy z życiowej satysfakcji.

Jego wywiad ze światowym przedsiębiorcą roku z 2002 roku z Nowej Zelandii:


O nim będzie dopiero głośno


- Wspiął się na ponad 5000 tysięcznym Elbrus
- Przebiegł ultramaraton Sahara Ultra 111 km
- Jego znajomym jest Jacek Wiśniowski z kanału sukces.pl 

Trzeba życzyć temu Panu powodzenia, bo naprawdę jego projekt jest bardzo ambitny. Latać po całym świecie i mieć mniej więcej jako "szary" osobnik kontakt z miliarderami dolarowymi, przeprowadzić z nimi wywiady i zlepić sens myśli w jedną całość w postaci książki - jestem pod dużym wrażeniem wyzwania.

Osobiście ja dziś już wiem, że za książkę będę skłonny wydać x kwotę. Widzę realny trud włożony w pracę autora i widać, że to robi z pasji do przedsiębiorczości którą się fascynuje.

Jeżeli znacie jakieś inne ciekawe mało znane osoby z internetu, z chęcią podzielcie się informacjami na ich temat w komentarzu pod postem. Serdeczne dzięki!

1 komentarz:

  1. nie wiedziałem że tacy ludzie w ogole isntieja na jutubie :D

    OdpowiedzUsuń