ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

14.01.2018

Świat stoi u progu rewolucji finansowej! - KRYPTOWALUTY

Przyznam szczerze, że sam osobiście podchodziłem do tematu mocno sceptycznie. Od wielu lat słyszałem coś tam o Bitcoinie, o kryptowalutach, o koparkach, o cenach kart graficznych (i to był chyba moment przełomowy mojego zainteresowania) ale to było na zasadzie - jednym uchem wpadło, a drugim wyleciało. W mózgu zostały tylko jakieś resztki. Szczerze?

Żałuję, że Bitcoinem nie zainteresowałem się wcześniej na poważnie


Przynajmniej rok temu. Cała medialna karuzela tak naprawdę zaczęła się w listopadzie 2017 roku gdzie doszło do potężnych wzrostów wartości większości kryptowalut. Kto kupił Bitcoina, Ethereum, Liska czy cokolwiek innego z topu rynku w np. czerwcu ubiegłego roku, dzisiaj może czuć się wygrany - finansowo czy inwestycyjnie.

TAK JAK ZAPEWNE WIĘKSZOŚĆ Z WAS UWAŻAŁEM TO ZA JAKIŚ SCAM, ZA PIRAMIDĘ, ŻE TO UPADNIE, CZEKAŁEM JAK RASOWA CEBULA, JAK ZAWISTNY POLAK AŻ TO WSZYSTKO J***** W P**** BY MÓC POCZUĆ SIĘ MENTALNIE WYGRANYM MÓWIĄC SOBIE POD NOSEM: "HAHA DEBILE NAKUPOWALI WIRTUALNYCH CYFEREK, A TERAZ PŁACZ - BANDA NAIWNYCH  FRAJERÓW!!!"

Prawda jest taka, że to ja jestem tym frajerem. Przyznaję się do tego bez bicia. Zagłębiłem się w lekturę kryptowalut i ciężko mi sobie teraz wyobrazić, że nagle ktoś kto wszystko zamknie. Bardziej prawdopodobne jest to, że za 30 lat będziemy płacić kryptowalutami mając je w swoich urządzeniach mobilnych niż to, że cały rynek warty ileś miliardów jak nie bilionów dolarów padnie ot tak...

To, co nowe i trudne, wcale nie musi być niedobre!


Ludzie bardzo często podchodzą sceptycznie do nowych technologii, tak samo było jakieś 20 lat temu z Internetem. Niektórzy nie wierzyli w niego, że się przyjmie, że ludzie nie będą z niego korzystali, że jest on niepotrzebny, a dzisiaj bez niego trudno sobie wyobrazić życie.

Kapitalizacja rynku kryptowalut będzie z miesiąca na miesiąc rosła i to jest główny argument dlaczego już dzisiaj warto zainteresować się tą nową branżą. Wartość poszczególnych coinów będzie tylko rosła!  Tego po prostu nie da już się zatrzymać.

Kapitalizacja rynku kryptowalut 12 listopada 2016 roku
Kapitalizacja rynku kryptowalut 12 listopada 2016 roku

Gdybyś... Zainteresował się Bitcoinami dobre 7 lat temu to:

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$ 
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$ 
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$ 
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

... bardzo prawdopodobne, że mógłbyś być dzisiaj i nawet dolarowym milionerem.

Kapitalizacja rynku kryptowalut 29 czerwca 2017 roku
Kapitalizacja rynku kryptowalut 29 czerwca 2017 roku

2,5 roku temu tylko Bitcoin miał wartość ponad miliarda dolarów, już rok później większość kryptowalut (altcoinów) osiągnęło taki poziom. Pomyśl logicznie tylko co będzie w 2018, 2019 roku!

Inwestuj w Ethereum, nie w Bitcoina


Podsumowując artykuł, gra jest warta świeczki - Twojego zainteresowania tą branżą czy Tobie się to podoba czy też nie. Światowe banki i rynki finansowe, boją się, bądź nawet nie wiedzą co z tym faktem zrobić, że kryptowaluty mogą ich po prostu najzwyczajniej w świecie wygryźć z gry! Dlatego w medialnym korporacyjnym przekazie w grudniu 2017 i początku stycznia tego roku mogliście napotkać się na komercyjne ostrzeżenia przed inwestycją w coiny. Strach banków jest słusznie uargumentowany skoro na lokacie 12-miesięcznej możesz uzyskać zyski rzędu bajońskich sum 0,5-1,5% po odjęciu wszystkich podatków i to jeszcze nie uwzględniając inflacji przy wzrostach kryptowalut po 300-700% bądź więcej w skali miesiąca bądź nawet tygodnia!

W mojej opinii im wcześniej zaczniesz interesować się rynkiem kryptowalut tym lepiej dla Ciebie!

Najlepsza Polska giełda internetowa do kupowania i sprzedawania kryptowalut: 

3 komentarze:

 1. Jakbym czytał siebie. Miałem dokładnie takie samo podejście całe szczęście, że już mi przeszło bufoniastość. Oby rosło jak mięśnie hardkorowego koksa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurde stary wbiłeś mnie w fotel tym wpisem. Uświadomiłeś mi że robię dokładnie tak jak większość osób, unikam podjęcia ryzyka, śledzę temat kryptowalut, ale żadnych realnych działań nie wykonuję.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie kupiłem i nie kupię. Nie żałowałem i nie będę żałował nawet jak wzrośnie do 100 tys. i wbrew twojej ocenie nie gryzie mnie zazdrość. A teraz krótko dlaczego. Wartość każdej waluty krajowej (PLN) czy globalnej (USD) jest określona przez PKB, inflację,stopy procentowe,wielkość bezrobocia. Łatwo się o tym przekonać śledząc rynek walutowy w momencie ogłaszania powyższych danych. Na siłę danej waluty wpływ ma również polityka gospodarcza, klimat, sytuacja międzynarodowa i polityczna państwa, oczekiwania co do przyszłego stanu gospodarki, sytuacja gospodarcza partnerów. To wszystko stanowi o realnej, namacalnej sile waluty i pozwala dokonywać wszelkich rozliczeń finansowych w każdym dowolnym zakresie, zasięgu, czasie. Bitcoin natomiast oprócz bezpieczeństwa gwarantowanego technologią blockchain nie gwarantuje ŻADNEJ wartości. Nie stanowi ŻADNEGO punktu odniesienia
  bo zamiast wymienionej litanii obiektywnych uwarunkowań ustalających siłę waluty rośnie tylko z jednego powodu - CHCIWOŚCI! Jeśli zabraknie tego paliwa , jeśli ludzie zorientują się , że nie ma już komu opchnąć tego gorącego kartofla kierunek się odwróci i z twoich uciułanych milionów zostanie ci marna garstka. Jeśli chcesz odpowiedzieć , że się nie znam, że nie mam pojęcia o kryptowalutach to sobie daruj. Jeśli chcesz mnie przekonać , że kurs jest napędzany nie tylko CHCIWOŚCIĄ to proszę - chętnie przeczytam.

  OdpowiedzUsuń