ZAMKNIJ TO OKNO, ALE NAJPIERW PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ I JĄ POWAŻNIE PRZEMYŚL!


BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE


Pewnie słyszałeś coś o kryptowalutach lub Bitcoinie?
Jeżeli nie to jak najszybciej zacznij się interesować tym!

Nie prześpij okazji! Nie pluj sobie później w brodę! A mogłem kupić...

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

Gdybyś 3 czerwca 2011 roku kupił za 100 dolarów 10 Bitcointów
To 18 grudnia 2017 roku miałbyś 10 Bitcoinów wartych... 200 000 dolarów!
Czyli 750 000 PLN licząc po kursie 3,57 według danych NBP z tego dnia...

Zarejestruj się w POLSKIEJ NAJLEPSZEJ, NAJBEZPIECZNIEJSZEJ GIEŁDZIE na rynku:

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

06.02.2018

Kryzys na Dow Jones? - Miodem dla kryptowalut

Jebło to jebło, na ch** drążyć temat...


Potężny amerykański indeks giełdowy Dow Jones dzisiaj uzyskał największy spadek w swojej ponad 100 letniej historii, większy nawet od tego w 2008 roku - który miał być tym podobno "naj" - coś na zasadzie corocznej "zimy stulecia".
Reżyserzy "Big Short", fanatycy teorii spiskowych, analitycy finansowi bez grosza będą mieli o czym rozmawiać przez kilka następnych miesięcy - znowu kryzys - to słowo w mainstreamie niedługo będzie odmieniane we wszystkich możliwych przypadkach.

Minęło około 10 lat od poprzedniego kryzysu, najwyższy czas na nowy (lepszy i większy!), przed tym w 2007 roku kryzysem spowodowanym nonszalanckim udzielaniu kredytów na nieruchomości w U.S.A., też był kryzys około 10 lat wcześniej w 2000 roku kiedy pękła bańka spekulacyjna dot-comów, ale kryzys wybuchł w Stanach Zjednoczonych, a nie w U.S.A. (czyt. Ju Es Ej) - hihi...

"Mamo, mamo chodź zobacz, w telewizji znowu kryzys!"


Kryzys na Dow Jones? - Miodem dla kryptowalut

Bitcoin powstał podobno według różnych legend właśnie z powodu finansowych kryzysów. Dziś rynek kryptowalut, a dokładnie to od listopada 2017 roku gdy bił rekordy wzrostów jest na ustach praktycznie wszystkich zorientowanych w tematyce finansowej.

Takie spadki giełd, kryzysy, upadki tradycyjnych banków są wręcz miodem dla nowych technologii, dla nowych rozwiązań jakim jest bez wątpienia technologia blockchain i wszystko co z nią związane, bądź podobne.

Wystarczy zobaczyć dzisiaj kursy najważniejszych kryptowalut i wniosek jest zaskakujący!

Rynek warty - Total Market Cap: $345 745 494 285 - przy informacji o krachu u wujka zza wielkiej wody wręcz odbija się od ostatnich zjazdów. To niesamowita niecodzienna sytuacja dla każdego finansisty. To sygnał dla poważnego zastanowienia się nad tym runkiem przez największych graczy.

Jak długo można jeszcze drukować papierki bez pokrycia? 


Ta grafika brutalnie obrazuje jak biały świat sam sobie podcina skrzydła swoim gospodarkom. Jedni tracą, a drudzy zyskują czyli w tym przypadku - Azja i cały arabski świat. To nie w Europie, ani nie w Stanach Zjednoczonych buduje się najwyższe budynki na świecie.

Dynamika PKB w 2009 roku

Dolar upadnie - to nie jest czarny scenariusz, zapewne finansistom nie śniło się to w nawet najgorszych scenariuszach, ale tak po prostu będzie i wszystko na to wskazuje. Gospodarka państw "zachodnich" jest coraz słabsza, produkcja przenosi się do Azji. Cały świat ma już dosyć kryzysów białych ludzi. Kryptowaluty dla dawnych walut są poważną alternatywą dla zmiennej wartości obecnego pieniądza.

Tu kupisz "bitkojny": 

BitBay - Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce

1 komentarz:

  1. Ciekawe podejście do krypto. Może tak być, że przeniosą się z giełdy chociaż prawdziwą wartość mają dobra a nie wirtualny pieniądz.

    OdpowiedzUsuń