O stronie/Kontakt

Cashandra (http://cash-andra.blogspot.com/) - to strona poświęcona ideologii wiary w siebie i we własne możliwości. Blog motywacyjny, o rozwoju osobistym, właściwym zarządzaniu pieniędzmi ("Pecunia non olet"), zdrowym odżywianiu, walce z ludzkimi słabościami, pomysłach na biznes, zakładach bukmacherskich, także o sportowych sukcesach i nie tylko. Znajdziesz tutaj również różne ciekawostki ze świata, historii, oraz ciekawe porady dotyczące nas samych jak i codziennego życia. Zachęcamy do częstego odwiedzania strony, panuje tutaj pozytywny nastrój. Przyjazny czytelnikowi!

- Blog został założony 20 sierpnia 2014 roku (Pierwszy post)

- Cashandra - Dzwonek na komórkę, smartfon - Nasza wizytówka!

Regulamin: 

- Jakiekolwiek kopiowanie wiąże się z łamaniem Praw autorskich i podlega karze. USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
- Zawartość bloga ma charakter informacyjny. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do uprawiania hazardu. Z serwisu korzystasz na własną odpowiedzialność i ryzyko. Treść strony jest skierowana wyłącznie do osób, które znajdują się poza terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Użytkownicy powinni przestrzegać obowiązującego ustawodawstwa kraju, w którym zamieszkują i/lub przebywają.
- Spam jest karalny.
- Strona Cashandra nie ponosi odpowiedzialności za wpisy w Shoutboxie i w komentarzach pod postami. - Zastrzega sobie do tego prawo. 
Sukcesy strony: 


Jeżeli macie jakąś konkretną sprawę:

- chcecie wymienić się linkami
- zareklamować się na stronie
- wstawić artykuł sponsorowany
- przesłać swój ciekawy tekst do opublikowania
- cokolwiek innego

...to napiszcie wiadomość!

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie e-maile.

Kontakt e-mail:


Media: 

- - - - -

Etymologia (geneza) słowa: "Cashandra":

Kasandra (także Kassandra, Aleksandra; gr. Κασσάνδρα Kassándra, łac. Cassandra, Alexandra) – w mitologii greckiej wieszczka i królewna trojańska. Zakochany w niej Apollo dał jej dar widzenia przyszłości, jednak Kasandra nie odwzajemniła jego miłości.

+

"Cash" z angielskiego - gotówka (rzeczownik).

Pecunia non olet (pieniądze nie śmierdzą) – łacińska sentencja, której autorstwo rzymscy historycy Swetoniusz i Kasjusz Dion przypisali Wespazjanowi.

- - - - -

Wymiana linkami/banerami: 

Link:


Kod: 

<a href="http://cash-andra.blogspot.com/" target="_blank">Cashandra</a>

Banner 50x50:

Cashandra

Kod:

<a href="http://cash-andra.blogspot.com/" target="_blank"><img alt="Cashandra" border="0" src="http://1.bp.blogspot.com/-iJP2Ra3nkXg/U_X1ivbyuHI/AAAAAAAAAvQ/pWKH8PKBktw/s1600/Banner50x50.png" title="Cashandra" /></a>

Banner 150x50:

Cashandra
 Cashandra

Kod:

<a href="http://cash-andra.blogspot.com/" imageanchor="1" style="margin-left: 1em; margin-right: 1em;" target="_blank"><img alt="Cashandra" border="0" src="http://2.bp.blogspot.com/-NHLsCQ38PYo/U_YUx3oSyMI/AAAAAAAAAw0/xUeuVn218B8/s1600/Banner150x50Cashandra.png" title="Cashandra" /></a>

Banner 300x150: 

Cashandra

Kod: 

<a href="http://cash-andra.blogspot.com/" imageanchor="1" style="margin-left: 1em; margin-right: 1em;" target="_blank"><img alt="Cashandra" border="0" src="http://2.bp.blogspot.com/-7ithi9H2kEk/U_X_hIebL2I/AAAAAAAAAwY/JKo5M9ehYVo/s1600/Banner300x150.png" title="Cashandra" /></a>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz